Świętuj z nami..

Na Browarną Przystań składa się niemal 1200 metrów kwadratowych przestrzeni użytkowej. Na takiej powierzchni znajduje się przestronna restauracja mieszcząca 150 osób, pokoje gościnne, jak również dwie sale konferencyjne i sala warsztatowa. W planach inwestorów jest również stworzenie zadaszonego tarasu zimowego.

Goście Browarnej Przystani mają także okazję skosztować świeżych warzyw i ziół hodowanych bez użycia nawozów sztucznych z pobliskiej szklarni oraz pysznych ryb z naszej wędzarni. Wszystkie nasze dania przygotowujemy według autorskich receptur oraz z poszanowaniem dla produktu.

Jeśli zorganizujesz jakąkolwiek imprezę okolicznościową w Poznaniu w Browarnej Przystani grozi Tobie „niebezpieczeństwo” zakochania się w tym miejscu – nie będziesz wtedy chciał organizować imprezy w Poznaniu gdziekolwiek indziej. Dokładamy wszelkich starań, aby wspierać Cię na każdym etapie przygotowywania imprezy okolicznościowej w Poznaniu – od jej zaplanowania, poprzez organizację i oczywiście obsługę. Całkowicie dostosujemy się do Twoich oczekiwań i wymagań odnośnie imprezy.